Ella

Máte nějaké zkušenosti se serverem darkyvsem.cz?

Včera mi od nich přišla SMS, že jsem vyhrála romantický pobyt pro 1 OSOBU (to bude romantika :D) na zámku na dvě noci spolu se slavnostní večeří.
Je to nějaký podvod nebo co? Protože by mě úpřimně zajímalo, jak vůbec přišli na moje číslo…
Doplňuji:
samozřejmě na to nehodlám nijak reagovat, to by mě ani nenapadlo :D

Nejlepší odpověď
hanulka11

bude to romatika, když si to zaplatíš ..nevěřím takovýmto zprávám ,nechává mě to chladnou …prosím tě co ti dá kdo dneska zadarmo a tys v něčem soutěžila…no vidíš asi ne …tak se nenech oblbnout

Další odpovědi
anonym

Jo, zkušenosti mám. Mazat,mazat,mazat. Ono je to jednou bavit přestane.
To „něco zadarmo“ je v České republice pokaždé tak krásně něčím jiným vyvážené… Ale neberte to: je to přece ZADARMO!!!!

Kdysi jsem vyhrála výlet lodí po Nilu. Jenže v drobně tištěném textu bylo, že do Egypta se musím dopravit na vlastní náklady a že i ubytování v Egyptě mimo tuto loď si účastník hradí. Kolegyně z práce na to skočila. Když jsem jí vysvětlila, že natolik úžasná ta nabídka není, byla velmi zklamaná. A věřte nebo ne, ta loď se tehdy v Nilu utopila. Jejda, to bylo zadostiučinění!
Kontakt na Vás mohli získat kdekoliv, s tím se u nás hodně kšeftuje.

briketka10

všechny tyto e-maily házím do SPAMU když je smažeš zůstanou ti v koši..
a nikdy jsem nevěřila ani jiným e-mailům co nabízí různé výlety apod.