Avatar uživatele
Ella

Máte nějaké zkušenosti se serverem darkyvsem.cz?

Včera mi od nich přišla SMS, že jsem vyhrála romantický pobyt pro 1 OSOBU (to bude romantika :D) na zámku na dvě noci spolu se slavnostní večeří.
Je to nějaký podvod nebo co? Protože by mě úpřimně zajímalo, jak vůbec přišli na moje číslo…
Doplňuji:
samozřejmě na to nehodlám nijak reagovat, to by mě ani nenapadlo :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, hanulka11, briketka10, anonym před 4419 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

bude to romatika, když si to zaplatíš ..nevěřím takovýmto zprávám ,nechává mě to chladnou …prosím tě co ti dá kdo dneska zadarmo a tys v něčem soutěžila…no vidíš asi ne …tak se nenech oblbnout

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jo, zkušenosti mám. Mazat,mazat,mazat. Ono je to jednou bavit přestane.
To „něco zadarmo“ je v České republice pokaždé tak krásně něčím jiným vyvážené… Ale neberte to: je to přece ZADARMO!!!!

Kdysi jsem vyhrála výlet lodí po Nilu. Jenže v drobně tištěném textu bylo, že do Egypta se musím dopravit na vlastní náklady a že i ubytování v Egyptě mimo tuto loď si účastník hradí. Kolegyně z práce na to skočila. Když jsem jí vysvětlila, že natolik úžasná ta nabídka není, byla velmi zklamaná. A věřte nebo ne, ta loď se tehdy v Nilu utopila. Jejda, to bylo zadostiučinění!
Kontakt na Vás mohli získat kdekoliv, s tím se u nás hodně kšeftuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

všechny tyto e-maily házím do SPAMU když je smažeš zůstanou ti v koši..
a nikdy jsem nevěřila ani jiným e-mailům co nabízí různé výlety apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek