Zvědavý

Máte nějaké zkušenosti s Powerballem ??

Pokud ano jak jste s ním spokojeni ?? A je k němu v krabičce nějaký návod k použití ? Nebo na internetu jsem jich našel asi 20 různých tak který je správný ?? díky
Doplňuji:
Měl bych zájem s ním posilovat předloktí i zápěstí, prsty – všechno co jde.

Nejlepší odpověď
zelí

To záleží…chcete to pro zábavu nebo potřebujete posilovat zápěstí? Jestli na zábavu, pak počítejte s tím, že časem opravdu zkončí v šuplíku. Jestli potřebujete posilovat zápěstí, pak je to dobrá a zábavná volba. Mě osobně velmi pomohl.

Další odpovědi
Rotar

Chvíli to baví, ale pak to skončí v šuplíku ☹

gecco

Jo, mám jej – a baví mne s ním ´vrtět´…
😉
Návod – ani nevím, není potřeba.
A který? – mám tento – http://posilovaci-powerball.heu­reka.cz/nsd-powerball-classic-250hz-original/ , jen v jiné barvě…

postcd

posilují se svaly v celé ruce od ramene po konce prstů
dělá to hluk, ten může vadit ve společnosti více osob
já mám tento: http://posilovaci-powerball.heu­reka.cz/nsd-powerball-pro-autostart-250-hz/#c700
jsem rád že má ten „autostart“