Máte nějaké zkušenosti s plemenem shih-tzu?

Chci si jej právě pořídit do bytu…tak chci vědět jak se o něj staráte? Jestli je péče náročná? Jaký je tento pejsek povahově? Jaká barva u tohoto pejska je nejlepší? Na co je tato rasa náchylná? (myslím zdravotní potíže) apod…

Nejlepší odpověď
Eiffela

Tohoto pejska jsem měla. Je to moc miloučký pejsek. Chtěla bych ho znovu, ale bohužel bylíme v domě nechtějí ho tu a on venku přes zimu být nemůže. Je to plemeno do bytu. Je náročné akorát na česání. Někdo ho i stříhá, aby ho nemusel pořád tolik česat. My jsme žádné požíže neměli, akorát se nám cuckovala srst jak jsou cecíky a to se dá v pohodě ostříhat. Ještě jsem slyšela, že by moc neměli běhat po schodech, to mi kdysi říkal veterinář, že mim to něják vadí na klouby. JE VELICE VHODNÝ K DĚTEM…

Deniskaprch

Jaké zkušenosti máte s krmením v horkých dnech? poradíte mi nějaká lehčí jídla pro psa, po kterých mu nebude těžko?

Luciiluc

Pokud je opravdu horko, tak to musíte vědět i z vlastní zkušenosti, že je lepší zvolit jídlo, které je dobře stravitelné a lehké. To stejné můžete dělat u psa. Prostě mu vyberete kvalitní konzervu, která je dobře stravitelná pro jeho žaludek.

Deniskaprch

Můžete mi poradit, jak poznat kvalitní konzervu, která se mu bude lehko trávit?

Luciiluc

Pokud chcete lehce stravitelnou konzervu pro svého psa, tak mohu doporučit vyzkoušet konzervy Brit mono protein. Jsou velice kvalitní, psovi chutnají a ještě se dají pořídit za dobrou cenu.