Avatar uživatele
anonym

Máte nějaké zkušenosti s plemenem shih-tzu?

Chci si jej právě pořídit do bytu…tak chci vědět jak se o něj staráte? Jestli je péče náročná? Jaký je tento pejsek povahově? Jaká barva u tohoto pejska je nejlepší? Na co je tato rasa náchylná? (myslím zdravotní potíže) apod…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Eiffela

Tohoto pejska jsem měla. Je to moc miloučký pejsek. Chtěla bych ho znovu, ale bohužel bylíme v domě nechtějí ho tu a on venku přes zimu být nemůže. Je to plemeno do bytu. Je náročné akorát na česání. Někdo ho i stříhá, aby ho nemusel pořád tolik česat. My jsme žádné požíže neměli, akorát se nám cuckovala srst jak jsou cecíky a to se dá v pohodě ostříhat. Ještě jsem slyšela, že by moc neměli běhat po schodech, to mi kdysi říkal veterinář, že mim to něják vadí na klouby. JE VELICE VHODNÝ K DĚTEM…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Deniskaprch

Jaké zkušenosti máte s krmením v horkých dnech? poradíte mi nějaká lehčí jídla pro psa, po kterých mu nebude těžko?

před 1378 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luciiluc

Pokud je opravdu horko, tak to musíte vědět i z vlastní zkušenosti, že je lepší zvolit jídlo, které je dobře stravitelné a lehké. To stejné můžete dělat u psa. Prostě mu vyberete kvalitní konzervu, která je dobře stravitelná pro jeho žaludek.

před 1377 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deniskaprch

Můžete mi poradit, jak poznat kvalitní konzervu, která se mu bude lehko trávit?

před 1375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luciiluc

Pokud chcete lehce stravitelnou konzervu pro svého psa, tak mohu doporučit vyzkoušet konzervy Brit mono protein. Jsou velice kvalitní, psovi chutnají a ještě se dají pořídit za dobrou cenu.

před 1373 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek