m.matejkova

Máte nějaké tipy na knížky, které budu potřebovat na vyšších školách a budou se mi hodit ke všeobecným znalostem?

Stále si připadám, že jsem od ostatních hodně pozadu. Ostatní znají spousta známých děl zato já jen krčím rameny. Je mi 13 let a nevadilo by mi, kdyby to bylo pro starší (takže klidně i o válkách atd..)

Odpovědi
Kelt

Proč chodit ke kováříčkovi, když můžeš jít ke kováři. Zeptej se učitele češtiny, u rodičů se zeptej na čtenářský deník, nebo jdi do knihovny v místě bydliště.