Angi-Shy

Mate napad, jak umelecky vyuzit tyto mini zarovky?

Nasla jsem tyhle miniaturni zarovicky a vim ze lide casto do nich vytvori neco zajimave, z hmoty treba mini lodicku, kyticky, pláž apod. Jelikoz jsem zrucna na tyhle pidi blbosti, rada bych taky vytvorila neco hezkyho dovnitr te zarovky, jen nemam moc napadu a inspirace. Google mi moc napadu nedal tak hledam jeste na pinterestu. Nemate taky nejake napady?

Nejlepší odpověď
dr.luha

Na objímku připájím dokola ledky vykuchaný z velké LED žárovky a použiji je do světla v kole nebo do klasické svítilny (pohon vždy powerbankou přes malý odpor).|:-)

Další odpovědi
Drap

To jsou žárovky do baterek starších typů. Des se už obtížně seženou. Vystavěj dovnitř mešitu.