Gestas

Máte mezi známými či příbuznými nějaké voliče KSČM?

Nejlepší odpověď
klumprt

Znám jednoho pána, který je zastupitelem za KSČM. Možná by se spoustu demokratů divilo, že ač s ním politicky nesouhlasím, považuju hovory s ním za přínosné. Bavíme se kultivovaně, spory vedeme v klidu. Je ve věku mého otce.

Další odpovědi
Drap

Neptám se nikoho koho volí

Kepler

Mám to podobné jako klumprt, až na to že se jedná o nejstaršího kámoše, ještě z gymplu. Komunista se z něj stal až po sametovce, ale na přátelský vztah to nemělo vliv. Je v představenstvu okresního města za KSČM. Když ho v debatách znemožňuju, je to docela sranda.

ivzez

Můj tchán byl členem a volil KSČM.
O nikom dalším nevím.

Klaproth

Možné to je. Volby jsou tajné a každý si volí koho chce.