autacek

Máte koule na to, říct či napsat na plno, co si myslíte?

Nebo jste svázání nařízeními a konvencemi a bojíte se postihu, nebo společenského odsouzení?

Nejlepší odpověď
led

To chcete, aby som naplno napísala, aj za cenu vyhadzovu z tejto stránky, to, čo som v miernej forme napísala o niektorých vašich príspevkoch na tejto webstránke?
Spoločenský postih, to myslíte ako, že ak sa niekomu moje myšlienky nepáčia, nechá ich zmiznúť… aby ich spoločnosť nepoznala…
takých pokusov som zažila od praveku, cez starovek a stredovek, až dodnes dosť. ale vyrieknutú myšlienku nemožno nechať zmiznúť ani silou, ani príkazmi a zákazmi, ani likvidáciou jej nositeľov.

Další odpovědi
dubraro

Mám. Ale taky mám rozum na to, abych to neudělal.

Rokio

Nemám, ale když jsem ve stavu hypomanie, tak mám částečně uvolněné zábrany a můj vyřčený názor je drzejší a upřímnější.

Edison

Právě jsem asi znechutil několik lidí ve firmě…

jirka F

Bohužel mě to nejde,se pořádně naštvat.Jsem takový kliďas.

hapiky

To jako tady na těchto stránkách?
Je mnoho takových, co na anonymních sítích hrají frajery a přitom se třeba i v kině po.erou!

elkon

Jak kdy, člověk musí být soudný, tedy měl by být.

zjentek

Tak člověk si napřed musí vybrat, jak chce žít, žejo. Buď se nevyjadřuje „na plno“, anebo je sám.

ivzez

Ne, nemám.
Minimálně ne ty sněhové, které Topolánek nosil v batohu na zádech.

Podle mne ani tak nejde o odvahu něco říkat nebo
napsat, jako o smysluplnost takového počínání.

Má-li člověk za sebou nějaké zkušenosti, často
si uvědomí, že by házel perly (však víte komu),
případně hrách na stěnu…

led

autacek, dali ste priamu otázku. Myslím, že chcete aj priamu odpoveď. Alebo sú lepšie rôzne vyhýbavo nejasné odpovede?
Mám radšej súpera, ktorý aj keď je v brnení, má dvihnuté „hledí své přilbice“, nech si môžme pozrieť priamo do očí.

ivzez

Opravdu?
(Vztahuje se k poslední větě.)

ivzez

Já jen, že jste nedávno dala přednost
jinému jednání…