Dvorní šašek

Máte již naistalovanou fotovoltaiku na střeše? Jak se připravujete na krušné zimní časy?

Nebo máte jiné alternativy, až skončí dodávky plynu?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ne. Ani hustá mediální masáž a soustavné panické zprávy mě nedonutí ke statisícovým investicím za zařízení s nejasnou návratností a životností. Skončení dodávek plynu se ani okrajově nebojím. I kdyby nebyl zemní plyn, tak se prostě zase začne vyrábět svítiplyn.

Další odpovědi
ten který je

Plánuji zakoupení outdoorového spacího pytle a dostatečné zásoby kořalky.

Drap

Fotovoltaiku nemám a ani mít nebudu. Mám připravenou jinou alternativu a tou je otevřené ohniště na dvorku.

da ny

Město na městských bytech „rejžuje“, živí přebujelou administrativu. Aby měl nájemník levné bydlení ho ani nenapadne ;D Energie platíme (odebíráme) jiné společnosti.

Ametyst

Štípeme dříví na zimu, a nesledujeme zprávy z Prahy.

cappuccino

Mame tepelne cerpadlo a v zari nam budou delat fotovoltaiku. Investice je vysoka, ale do budoucna je tahle kombinace asi nejlepsi reseni.
Mozna, ze v zime nebudeme mit co jist, ale aspon budeme vzpominat na lepsi casy v teple:)