ecpedicelove

Máte ještě vánoční stromek nebo jste ho už sklidili?

Nejlepší odpověď
Drap

Dnes jsme odstrojili. Teď je v chodbě, aby přivykl na jinou teplotu a pokud vydrží počasí, rak za týden půjde ven a zase celý rok bude zdobit zahradu.

Další odpovědi
Malvína

Máme. Živý, krásný, osvětlený. Podle tradic by měl doma zůstat až do Hromnice, ale tak dlouho ho nemíváme. Zdobila jsem ho 23., zatím je ve formě a neopadává. Týden s ním ještě dáme a pak půjde na kompost.

Randomčlověk

Máme živý. Zdobili jsme ho krátce před Vánocemi a ještě ho máme. Plánujeme odzdobit na začátku února, ale pokud se z něj bude sypat, tak dřív

da ny

Ano mám. Krásně svítí ;-D
Dcery babička i děda od táty, se narodili Čechům, ve Volyni. Po válce se s rodiči přemístili do Žatce. Jedna z prababiček pocházela z rusko-ukrajinské rodiny. Takže, stromeček, téměř vždy až do Hromnice. 6. 1. bývala „druhá štědrovečerní večeře“ (do roku 2020, než babička v 90 letech, po očkování zemřela).

Mravenec

Již sklidili. A evidentně i mnoho ostatních, kteří „na prasáka“ hodí stromek na chodník před barák a čekají, že ho někdo odklidí. – Nasázel bych jim pokuty za černou skládku.

Rokio

Ano, ještě ho máme doma. Je umělý a stále ozdobený.

paul1

Máme , neozdobenou, je umělý a ozdobený. Na dvoře máme borovici neozdobenou.