Avatar uživatele
lenka.seda

Máte facebook? Pokud ne proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3388 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano

Mám .Dlouho jsem se bránila naléhání rodiny,hlavně dětí a teď si ho nemůžu vynachválit.Mám ho od loňska. Žiji na samotě,zprostředkovává mi jednoduchou komunikaci s dětmi,které žijí daleko a s přáteli stejných zájmů. Možnost sdílení a odběrů je fascinující.Určila jsem si početní hranici přátel,nehraju na FB žádné hry a přiblblé aplikace,neuvádím na něm žádné intimity a věnuji mu denně jen určitý čas-podle mých aktuálních potřeb.Je podle mne nezastupitelný ve sdílení při ztracených osobách,psů a jiných prospěšných "akcích" kdy komunita na FB je rychlá a užitečná...:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Ne

A proč jo? Akorát by do mě pořád někdo šťouchal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano

Je mně 66 let a Facebook mám. Mám tam několik velmi dobrých přátel z okruhu svých bývalých spolužáků ale i odtud z Odpovědí. Nikdo do mně nešťouchá ani já do něho. Toho kdo to dělal jsem ignoroval a on přestal sám ani jsem mu nemusel odepřít přístup. Pouštím si tam jenom ty nejbližší a slušné lidi.
Pro tyto přátele zde prezentuji svoje nejlepší fotky.
Kdo se neumí ovládat tak ať na Facebook nechodí, nebo bude mít za chvilku plnej comp přátel přátel !! stejně tak, jako kdyby otevřel svůj byt romům !!
Pak že nejsou bílí stejní !!!
Doplňuji:
Tak já také doplním. Také mám svoje, dokonce vlastní fotografické stránky, ale bývalé spolužáky na nich nenajdu. Víte proč. Nemají vyhledávání , prostě neumí to. Dokonce jsen FS našel i bývalé spolupracovníky ze zaměstnání . Vůbec jsem nevěděl kde jsou a neměl jsem ani tušení kde je hledat.
Znovu zdůrazňuji , pokud se FS používá s rozmyslem je to vynikající pomocník !!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne

Netuším, k čemu by mi mohl být prospěšný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Ne

Dříve jsem ho měla, ale zrušila jsem si ho. Ze začátku mi to stejně nedalo a jednou za 3-4 týdny jsem nakoukla a tím jsem zjistila, že ho opravdu nepotřebuju. Je to jenom náhražka pravého života a já radši realitu. Sice nejsem "tolik v obraze", protože v reálu nedokážu být se všemi pětitisíci přáteli být v kontaktu naráz, ale je to život a né umělá realita.
Doplňuji:
A k čemu? Na sdílení fotek používám jiný server zaměřený na fotografie a videa, hry nehraju, pozvánky na akce mi chodí emailem a když někomu chci něco říct, tak od toho mám skype.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ne

Přijde mi to jako příliš velká ztráta soukromí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Ne

Doplňuji:
Nemám a ani mít nebudu,k čemu by mi byl,pro mě to je zbytečná věc.Na kontakt s lidmi stačí telefon.A vzhledem k tomu že bývám skoro pořád na stavbách mi to je k ničemu.Psát např. stavbyvedoucímu přes nějakej facebook,to by asi neprošlo.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava