Avatar uživatele
anonym

Máte doma nějakou věc, kterou jste si půjčili a nevíte komu ji vrátit?!

A nebo jste někomu něco půjčili a nevíte komu ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? alibaba47, annas, hanny 2, Drap, briketka10, nikolqa.o před 3738 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bohužel – půjčil jsem několik knížek – a nevím komu, ´nevracejí´ se mi. Takže už knihy nepůjčuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

to ne, ale půjčila jsem hromadu DVD
a už přes rok se nechtěj ke mě vrátit :(
Doplňuji:
té dotyčné jsem o ně již 2×
říkala a prý neví, kde je má
jsem zvědavá v jakém stavu
budou chjo ☹

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nemám doma nic, co bych nevěděl komu vrátit. Několik věcí jsem však půjčil, a vůbec netuším kde jsou. Některé už i několik let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Mám to naopak – měl jsem věci, které si někdo půjčil a nevím kdo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak takovéto věci vůbec u mě nepřicházejí v úvahu.
Věci, které si půjčím , později za dva dny vracím a věci, které jsem půjčil se snažím třetí den dostat zpátky (raději si k dotyčnému 3× za den dojdu, ať mě to vrátí, že to zase potřebuji půjčit někomu jinému (to blafuju).
Vypravoval mě soused, když jsem se sem přistěhoval, že půjčil někomu necky na paření prasete a pak když je sám potřeboval, tak musel oběhnout půl vesnice než je našel.Od té doby nikomu nic nepůjčuje.Jiný soused zase vypravoval, že půjčil sedmimetrový žebřík na stavbu baráku.On mu ho vrátil kkrácený o dva metry..prý byl pro ně moc dlouhý (to je přístup lidí k půjčeným věcem, co?)On potřeboval právě tak dlouhý na svůj barák na čištění žlábků.
Takže tím mě přesvědčili, půjčit, ale do dvou dnů žádat vrácení, pokud je něco na déle, tak NEPŮJČUJI.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolqa.o

Půjčila jsem někomu filmy nebo CD s doplňujícímy programy do PC ( koupené s časopisem Počítače nebo tak nějak ), nevím ale komu, už je to skoro rok..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danča84

Cenné věci nemám tak je ani nepůjčuju, ale objevil se u mě podnos, nevěděla jsem kdo nám na něm co přinesl, nabízela jsem ho všem co u nás pak byli a nikdo se k němu nehlásil. Až po dlouhé době jsem se bavila se známou, loni na Vánoce nám na něm donesla cukroví – a než jsme ho snědli, pak než jsem jí zas potkala a tác vrátila, zapoměla jsem že je její – si takhle vždycky vyměňujeme cukroví s víc lidma. No ještě ho mám, ale až jí uvidím, určitě jí ho vrátím:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ano mám půjčené knížky a některé knížky a jiné věci jsem půjčil. To trvá už více než
20 let, takže promlčeno, navíc dotyční majitelé už změnili adresu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek