jirka F

Máte doma nebo na zahradě grill?

My máme akorát elektrický v kuchyni je opékání na grillu totéž co například opékání na ohni.

Nejlepší odpověď
Drap

Mám, dokonce několik. Je to podobné, ale neni to stejné. sou to dva rozdílné způsoby přípravy jídla.

Další odpovědi
Hufnágl

Jeden už mám, a druhý, který jsem vyhrál je už na cestě. Bez grilu to není ono.

Malvína

Tak my se létem přímo “progrilujeme”, tudíž u nás naprostá nutnost! Nejraději mám klasický na dřevo. Ta vůně je nezaměnitelná. Maso, slanina, klobásky, hermelín, tvarůžky, ryby… K tomu saláty, dresinky, … Už se mně zas sbíhají sliny 🙂

jáára

Všude a všechno je gril. Něco jako s tím otvírákem…

Rokio

Naše rodina nevlastní grill, ani v kuchyni, ani na zahradě.

Magix.cz

Nemáme, nesnáším grilování.

elkon

Máme, dokonce některé vlastní výroby. Jeden má i velmi zdravý provoz, protože oheň je z boku, takže nehrozí kontaminace masa spáleným tukem, tak jako u běžných grilů, kdy mastnota kape do ohně a spálená se vrací zpět nahoru do masa. Podle odborníků jsou v tom rakovinotvorné prvky.

Mc Merkurion

… gril malý a velký, elektrický, udírnu …

Hufnágl

Magix.cz
Důvod?