manon

Máte doma fackovacího panáka? Uvažovali jste někdy o jeho pořízení na vybití emocí?

Nejlepší odpověď
tom004

Pozitivní emoce si vybíjet nepotřebuji a těch negativních si nevšímám. Jak rychle přijdou, tak rychle vyvanou. 🙂

Další odpovědi
Děda Louda

Všechno zvládám z vlastních zdrojů. Ještě si tak vydržovat další hladový krk, to bych si musel nafackovat.

bolak

Uvažuju, dokonce mám i představu jak by měla vypadat jeho tvář, víc napsat bohužel nemůžu, dostal jsem od admina zprávu abych se vyvaroval..... že prý rozdmýchávám spory s jinými uživateli…

mosoj

Doma ne , ale pár jich tady je.

anonym

Už tě dávno předběhli v Japonsku, kde je úspěšně používají cca 40 let ve firmách, kdy na zakázku dodávají i s obličejem šéfa v dané firmě.
Evropský kontex, viz ve zdroji:

Zdroj: http://hn.ihned­.cz/c1-24791310-tvrda-realita

Damiana

Nepotřebuji. Když by to bylo nutné, nějaký umělý tajtrdlík stejně nikdy nenahradí originál.

pizlicka

ano,uvazuji o boxovacim pytli.pro pritele.no,a ja se pridam.