vivatis2-

Máte doma 3D televizor?

Nejlepší odpověď
Ella

Ne, nepotřebuju ho

nepotřebuji to – já totiž žiju ve 4D… a to je lepší než čučet na TV

Další odpovědi
arygnoc

Ne, nepotřebuju ho

nemám žádný, a ani nechci.

Berušinka

Ne, nepotřebuju ho

Můj život je postavený na jiných hodnotách…z 3D tě po čase začne bolet akorát hlava. Myslím, že pro naše zdraví není dobrý.

DDarent

JINÁ ODPOVĚD'

Ale v jakym slovasmyslu, protože každej z nás si může nainstalovat program na tu modrou a červenou a máme 3D televizor hotovej......... Pak jestli nemáme 3D ,,krabičku'' která převede klasickej obraz na televizoru do 3D.........

Já ani jedno nepoužívam protože způsobuje poškození zraku a bolení hlavy, takže jedině pasivní technologii od LG, která je nejlepší na trhu..... (nekazí oči)

led

JINÁ ODPOVĚD'

Mám,
má šírku, výšku, hĺbku(hrúbku), dokonca aj váhu… aha, nie je to vlastne 4D?

tom004

Ne, nepotřebuju ho

Nevím,k čemu,by mi,nějaké pseudo 3D,bylo.

Michal Kole

JINÁ ODPOVĚD'

Ne, zkoušel jsem koukat na 3D obraz skrz polarizační brýle a jen mě z toho bolela hlava a dělalo se mi šoufl.

Můj mozek holt neumí 3D obraz zpracovat

Děda Louda

JINÁ ODPOVĚD'

Ne.

P.T.

Ne, ale chystám se ho koupit

3D bych chtěl,filmy jsou pak úplně o něčem jiném. Ale nebudu kupovat +/- 120ti cm úhlopříčku (na mé 3 metry od gauče) ve 3D,to bych se asi z peněz nevydal (nemluvím o levných plazmách Samsung a LG,to nejsou 3D telky,ale tah na spotřebitele – 3D za KAŽDOU cenu). Až bude stát 60" 3D TV pod 30tis,pak o tom začnu uvažovat. Na menších úhlopříčkách pro mou třímetrovou vzdálenost nemá 3D smysl.

Syd

Ne, nepotřebuju ho

casey

Ne, nepotřebuju ho

filva

Ne, nepotřebuju ho

anonym

Ne, ale chystám se ho koupit

Určitě brzo půjdou ceny 3D TV razantně dolů a už jsou dobré provedení z kterých nebolí hlava a 3D je výborné ze všech úhlů, takže snad na vánoce :)

Shuffle

Ne, ale chystám se ho koupit