Sůwa

Máte dojem, že na Národní třídě v Praze je právě teď spousta lidí?

Skoro by to tak vypadalo :
http://zpravy­.idnes.cz/klaus-a-necas-na-narodni-tride-d2i-/domaci.aspx?c=A131117­_123908_domaci_hv#ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=zpra­vodaj&utm_con­tent=main
Právě jsem tam byla nakoupit v MY a nikde ani noha. To bylo jen divadýlko pro massmédia 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Oba 17. listopady patří ke studentům a mají nadčasovou platnost. Přece platí, že by se nemělo zapomínat na minulost, bez ní by nebyla současnost …

Z fotografií jsem pochopila, že máš pravdu.. Nevím, zřejmě mají lidé krátkou paměˇ, možná tím projevují nespokojenost se situací v současnosti.. Kam jsem došli …

Jak jsem se dočetla, proběhnou „demonstrace pravicových extremistů a jejich odpůrců. Na "protirežimní“ pochod centrem Prahy svolává své příznivce Dělnická mládež, o několik ulic dále se potkají odpůrci „zneužívání Dne studentů“. Při příležitosti státního svátku 17. listopadu projde v neděli centrem Prahy také satirický karnevalový průvod s maskami kritizujícími různé nešvary současnosti. "

Další odpovědi
led

Ak by tam niečo rozdávali zdarma, bolo by tam viac ľudí. Ale to už politici s obchodníkmi nedomysleli. Už starý Cézar presadzoval podľa svojich predchodcov:
Dajte ľuďom chlieb a hry,
naplnia si bruchá, zabavia sa a zabudnú rebelovať.

pusinka50

Lidé už kašlou na demonstrace, protože vidí, že to nikam a k žádnému zlepšení nevede, to si raději užijí volnou neděli. Záběry na netu jsou udělané velmi zblízka, myslím, že až na pár politiků tam bylo jen pár lidí. Všichni „obyčejní“ občané v této republice jsou rozčarovaní, naštvaní, již bez iluzí v lepší zítřek a přestali doufat, že se změnou politiků přijde lepší režim, který by pomohl lepšímu a důstojnému životu těch, kteří v politice nejsou.

anonym

Jo jo – divadýlko několika politiků, komedie pro pár novinářů a vytvoření nějakého zdání (BTW – ti novináři tam jsou na ´přímá pozvání´ a jen proto, že jinde se neděje vůbec nic).
No – tragedie to bude, až se těchto akcí začnou účastnit i komunisté – aby snad nezmeškali možnost se ukázat ve zpravodajství.
😉

anonym

Zaujaly mne snímky číslo 4 a 5. Ta, ve svátek, pracující dívčina a ten americký pionýr. Ze zbytku snímků se mi chce zvracet.

Nuk nuk

Nevím, mám to na Národní třídu trochu z ruky a televizi nesleduji.

smile11

Co je to za otázka? :D

Ale myslím, že jo, jestli slavěj Martiňák.

Sůwa

Promiň pusinko, všichni obyčejní lidé naštvaní nejsou. Já jsem obyčejná důchodkyně a s potěšením se dívám kolem sebe na opravené domy, chodníky a vidím toho ještě mnohem víc. Určitě se mám lépe, než se měla ve stáří třeba moje babička… 🙂