Avatar uživatele
Sůwa

Máte dojem, že na Národní třídě v Praze je právě teď spousta lidí?

Skoro by to tak vypadalo :
http://zpravy­.idnes.cz/klaus-a-necas-na-narodni-tride-d2i-/domaci.aspx?c=A131117­_123908_domaci_hv#ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=zpra­vodaj&utm_con­tent=main
Právě jsem tam byla nakoupit v MY a nikde ani noha. To bylo jen divadýlko pro massmédia 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, johana 56, gagaga před 3802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Oba 17. listopady patří ke studentům a mají nadčasovou platnost. Přece platí, že by se nemělo zapomínat na minulost, bez ní by nebyla současnost …

Z fotografií jsem pochopila, že máš pravdu.. Nevím, zřejmě mají lidé krátkou paměˇ, možná tím projevují nespokojenost se situací v současnosti.. Kam jsem došli …

Jak jsem se dočetla, proběhnou „demonstrace pravicových extremistů a jejich odpůrců. Na "protirežimní“ pochod centrem Prahy svolává své příznivce Dělnická mládež, o několik ulic dále se potkají odpůrci „zneužívání Dne studentů“. Při příležitosti státního svátku 17. listopadu projde v neděli centrem Prahy také satirický karnevalový průvod s maskami kritizujícími různé nešvary současnosti. "

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ak by tam niečo rozdávali zdarma, bolo by tam viac ľudí. Ale to už politici s obchodníkmi nedomysleli. Už starý Cézar presadzoval podľa svojich predchodcov:
Dajte ľuďom chlieb a hry,
naplnia si bruchá, zabavia sa a zabudnú rebelovať.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Lidé už kašlou na demonstrace, protože vidí, že to nikam a k žádnému zlepšení nevede, to si raději užijí volnou neděli. Záběry na netu jsou udělané velmi zblízka, myslím, že až na pár politiků tam bylo jen pár lidí. Všichni „obyčejní“ občané v této republice jsou rozčarovaní, naštvaní, již bez iluzí v lepší zítřek a přestali doufat, že se změnou politiků přijde lepší režim, který by pomohl lepšímu a důstojnému životu těch, kteří v politice nejsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jo jo – divadýlko několika politiků, komedie pro pár novinářů a vytvoření nějakého zdání (BTW – ti novináři tam jsou na ´přímá pozvání´ a jen proto, že jinde se neděje vůbec nic).
No – tragedie to bude, až se těchto akcí začnou účastnit i komunisté – aby snad nezmeškali možnost se ukázat ve zpravodajství.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zaujaly mne snímky číslo 4 a 5. Ta, ve svátek, pracující dívčina a ten americký pionýr. Ze zbytku snímků se mi chce zvracet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nevím, mám to na Národní třídu trochu z ruky a televizi nesleduji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
smile11

Co je to za otázka? :D

Ale myslím, že jo, jestli slavěj Martiňák.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Promiň pusinko, všichni obyčejní lidé naštvaní nejsou. Já jsem obyčejná důchodkyně a s potěšením se dívám kolem sebe na opravené domy, chodníky a vidím toho ještě mnohem víc. Určitě se mám lépe, než se měla ve stáří třeba moje babička… 🙂

před 3802 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek