annas

Máte dobrý postřeh? Najdete tři rozdíly?

y?http://member­s.home.nl/saen/Spe­cial/Zoeken.swf

Hledejte pečlivě.

Nejlepší odpověď
anonym

Annas,Annas – to bych do vás neřekl.Musím vám vycinkat.Jediná klika,že jsem absolvoval ranní rituál.

Dost slušný.

Další odpovědi
aramah

Málem jsem dostala infarkt.Hrůza teď se budu bát otvírat jakýkoliv odkaz…

vagra

Musí to být zážitek,obzvláš­ť,když hledáte v noci,v tichu…

skorcovaz

Jéžkovi voči..! Já málem zinfarktovala..! Podskočila jsem na židli, že jsem myslela, že už nedosednu na ní zpátky..! To se nedělá..!!!
:D

Miroslavst

No teda :D:D:D
málem jsem se......., ale jen málem :D

mosoj

Jo,jo také mám pár spolužaček, které mně podobné věci posílají .

rybíz

Skvělý, lekl jsem se jako prase!

annas

Aramah, přiznávám, že já rovněž. Ještě teď jsem v šoku.