Avatar uživatele
zjentek

Máte a jste ochotni dát tip na nějakou FAKT DOBROU aplikaci meteoradaru do mobilu?

Jde mně především o to, že bych rád vědět několik desítek minut předem (řádově do půl hodiny), co mně na daným místě hrozí za nebezpečné či nepříjemné meteorologické jevy, které tak dlouho předem přesně nemohu předvídat, jakými mohou být například bouře, déšť, kroupy, tornáda, vítr, sopečná činnost, pohyb tektonických desek, padající žáby… a u appky bych ocenil i výstražné zvuky, i když je mobil v kapse anebo appka pracuje jen na pozadí. Děkuje stařec se špatnou orientací, včetně té z oblasti elektroniky a software, ale… JSEM NEPŘETRŽITĚ ONLINE!


Vážně NIKDO neví? Prosíím…
(To sem nechodí žádný adolescenti mezi 15 – 30 lety?)

Zajímavá 0 před 1028 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
brigádník01

Ahoj, můj táta používá meteor a je spokojený. Já to používám taky a ty deště to předpovědělo skvěle, takže té aplikaci věřím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Používám Meteor. Zcela bez problémů. Meteoradar nic nepředpovídá, ale sleduje dešťovou oblačnost ( oblačnost z které neprší, neukazuje) a její pohyb. Pravdou je, že předpokládá pohyb mraků dvě hodiny dopředu od reálného času. Neukazuje ale pohyb dešťové oblačnosti v okolních státech. Což není tak nutné. Na to je dobré IN Počasí. To mám v počítači.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek