roxx

mařeni soudniho rozhodnutí

byl mi uložem zákaz řízení mot. voz. na 4 roky . do konce 1rok , za maření soudního rozhodnutí , vstahuje se na mne amnestie?

Odpovědi
Illines

Nechci byt ta zla,ale tady neni pravni poradna-a my bezuhoni vam tezko poradime,protoze mame jine starosti.

sio

Za maření se neukládá zákaz řízeni. Za maření je soud a buď podmíněný nebo nepodmíněný trest. Jestli chcete správnou odpověď musíte položit správnou otázku, ne takový blábol.
Doplňuji:
Promiňte, Illines, od toho tyhle stránky jsou, kdo dokáže, poradí. Pokud jste bezúhonná (já třeba taky, ale neřeším to), proč reagujete?