Manželka kouká na Superstar a co dělá vaše drahá polovička?

Nejlepší odpověď
quentos

ještě jsem nepřišel na to, která z mých poloviček zadku je ta dražší

Další odpovědi
panenka

Moje drahá polovička čte dětem pohádku na dobrou noc 🙂

Tlaky

Moje drahá polovička je normální,takže sleduje normální pořady.

tom004

Leží a čte. O pořady v TV, nezájem.

hanny 2

Díval se na p. Donutila a teď jsem se šla podívat a momentálně čumí na Superstar,což mě docela překvapuje.Ale to asi dlouho trvat nebude,za chvíli přepne na nějakej sport.

dědapetr

Moje polovička hraje hry na PC.A na superstar nekoukáme.

Rocker

Co dělá drahá polovička nevím,je teď daleko,ale manželka se dívá v obyváku na Drahé tety a já.Já se dívám na to samé u syna v pokoji,abych při tom mohl být na netu.

roxy52

Je venku s pejskama.(Né uvázanej u boudičky,ale na procházce).

fablen

chystá se do práce

iceT

Moje drahá polovička už pravděpodobně spí,jelikož v nemocnici asi mají tuhý režim,nebo bolestí nespí.Vymlel se totiž na kole a to tak,že si rozbil klíční kost a museli ho dnes operovat,naštěstí jeho lůžko zítra uvolní,aby ho mohl nahradit jiný pacient,čili si pro něj ráno jedu.

Terryle

Není.