hapiky

Máme, co jsme nechtěli! Kolik asi padne letos u nás drůbeže kvůli ptačí chřipce?

Slepice i kuřata se již třepou a není to zimou!

Nejlepší odpověď
Kepler

Jestli si to pamatuju dobře, zatím to našli jen u jednoho malého chovu. Tak snad nebude tak zle. Ptačí chřipka u nás byla u nás taky asi tak před 13 až 14 lety a tehdy prý maminy pletly manželům malé svetříky na ptáky.

Další odpovědi
Bobek 2

Kromě rituálního vybíjení zvířat jako moderní oběti božstvům vědy a pokroku tu bývaly i jiné, méně drastické rituály, například v roce 2001 dezinfekční rohožky na letišti kvůli slintavce a kulhavce.

Drap

Padne přiměřené množství, to co bude třeba. Počet nedokáže zatím odhadnout ani ten největší odborník.