Koblihovník

Máma se mnou se stěhuje k jejímu novýmu příteli který je milionář myslíte že dopad na dítě bude velký?

Můžete napsat v tom pozitivním i v negativním smyslu

Odpovědi
Speed77

Jaký dopad? Vždyť nic nevíme. To chceš analýzu na základě toho, že je někdo milionář (a že se k němo někd o stěhuje)?
Kdo to je, jak starý, jaký je (charakterově), kde bydlí? Na jak staré dítě, jaký mají vztah (s matkou i s tím neznámým milionářem – pokud se už trochu znají). Atd.
Známost s milionářem může být dobrá. Pokud to bude dobrý člověk, může být i vzorem – v práci/podnikání, řešení situací, myšlení, a jinak. Ale vážně nejde hodnotit jen podle toho.
Stěhování má na dítě vždy vliv. Často smutek a nostalgie z opuštění domovu, občas i mírné vzrušení z očekávání nového domu, prostředí atd.
Psychologové potřebují osobní kontakt, seznámení se „subjektem,“ spousta hodin poznávání, spisy a veškeré dostupné informace. Neodvažují se dopředu vynášet soudy a to ani na základě několika základních informací (pokud to nejsou nějací mentalisté). OK, stěhujete se k milionáři, ale podle toho ti nikdo nic nepoví.

Nelze hodnotit. Lidi, situace, … neodstatečné informace.
BTW náš nový „dozorčí“ Odolen už by měl zapracovat: „Máma se se mnou stěhuje k jejímu novému příteli, který je milionář. Myslíte, že dopad na dítě bude velký?”

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Jestli nebude alespoň dolarový milionář, tak dopad moc velký nebude. A jelikož ty bejsi jeho dítě, tak úplně bych se fakt změn neobával.