Autista

Mám zavolat hygieně, když ona nevolá?

Už je to týden co jsem byl ve velmi blízkém kontaktu s osobou která je pozitivní na covid, hygiena mě ale stále ještě nekontaktovala, byl jsem označen jako osoba se kterou se dotyčný stýkal(dal jim kontakty na mě), ale stále nic. Mám se jim ohledně toho ozvat já?

Nejlepší odpověď
Drap

Klidně zavolej. Počítej s tím, že se ale nic nedozvíš. To co nám vykládají o trasování jsou nesmysly. Hygiena to absolutně nezvládá a do konce covidu ani zvládat nebude.

Další odpovědi
Kelt

U nás bylo něco podobného a ozvali se až za 10 dní. Já mám podezření na covid a včera jsem byl na PCR, takže taky čekám zprávu. Pokud necítíš změnu k horšímu, tak raději počkej.