Avatar uživatele
Spartaboy

Mám TOTAL AV program, běží mně Smart Scan už skoro 2 dny. Jak to ukončit abych neztratil, co Smart Scan objevil za viry?

Neumím anglicky znáte tento program? Děkuji.

Mám TOTAL AV program běží mě Smart scan už dva dny skoro jak to ukončit aniž bych ztratil co smart scan objevil za viry?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1409 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

quentosi,

děkuji. Otázka byla dlouho, měla mnoho chyb, navíc nešlo nic připsat. Upravila jsem, ale bohužel, nepřekontrolovala.

před 1409 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Píšu to do diskuse, nikoliv do odpovědí, protože to přímá odpověď není, ale velmi doporučuji tento SCAM z počítače odebrat a už ho tam nikdy nevracet. TOTAL AV není nic jiného než banda zlodějů, kteří využií jakýkoliv trik aby z vás vytáhli balík, pomocí vašeho strachu, přitom platí že nejlepší ochranou PC je operační systém pro který viry buď nejsou žádné nebo když už tak vestavěný antivirus dodaný přímo s operačním systémem, které splní úlohu stejně jako tento předražený scamware manipulující s falešnými slevami, automatickým obnovováním postupně se stále zdražujícího předplatného, který je ve své free verzi naprosto k ničemu protože nemá aktivní ani realtime protection ani web shield.

před 1409 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek