CRAZY

Mám takový problém, zamilovala jsem se do chlapa (učitele), kterému je 43, a mně je 14… co mam dělat? Je to děsné.

Zamilovana do ucitele :(

Nejlepší odpověď
anonym

Koukej se odmilovat. Ve 14 letech máš houby ponětí o tom, co je to partnerství a život. Jsi hýčkané dítě svých rodičů a hledáš si problémy, abys měla pocit, že jsi něčím výjimečná.
Učitel tě určitě zaujal svým nadhledem, znalostmi a tím, co z něj jako zralého muže vyzařuje. Uvědom si jak jsi mladinká a jak vedle takového muže budeš působit na jiné. Pro 43letého muže bys mohla být zábavné koťátko na hraní. Nikoliv žena pro učitele. Troufám si říct, že nejspíš ještě ženatého.
Byl by to velmi nerovný vztah, kde by nakonec obě strany byly nešťastné.
Velký rozdíl by mezi Vám byl, kdybys byla o 10 let starší a měla alespoň těch 24.
Má spolužačka si „začala“ na gymnáziu s profesorem, který měl tehdy 34 let. Byl starší než ona o 17 let. Přesto tento vztah skončil rozchodem. On byl historik a věnoval veškerý čas studiu, ona byla mladá a chtěla se bavit, chodit do společnosti. Přece bys něco takové nechtěla prožívat i Ty. Vztahy s velkým věkovým rozdílem jsou jiné, než když se sejdou partneři zhruba stejně staří.
Neboj se. Je to pro tebe důležitá životní zkušenost, ale bude lépe ukončit zamilovanost hned, pokud se nějak neztrapníš a nebude tolik bolet se rozejít.
Doplňuji:
Omlouvám se za chyby – fakt jsem myslela historika a ne hysterika a vypadla mi tam čárka mezi jeho, učitele.
Taky vidíte chyby až když příspěvek odkliknete? Už mne to zlobí.

Další odpovědi
Hlada

Učit se, učit se, učit se.

Krepy

Si bláznivá, hlavně neudělej žadnou hloupost, dělej jakoby nic.

zjentek

Dej mu. On se ti pak bude už provždy vyhýbat a ty budeš tak zhrzená, že ho budeš moci už konečně nenávidět ,)

jpau

Z mých zkušeností plyne:

  • Každý se jednou (obvykle je mu 12–15) zamiluje do někoho staršího (učitelé mají tu smůlu že jsou často na ráně).
  • Vztahy kde je dt > 10 let obvykle nefungují správně ([ne]existují vyjímky), liší se jen v tom, že těm šťastnějším to dojde po pár měsících a těm méně šťastným po pár dekádách.
  • Jednou na to „děsné“ budeš ráda vzpomínat a věř mi, že to není až tak vzdálená budoucnost.
  • Pokud Tvůj zájem o starší muže neutuchá doporučuji ti seznámit se s Michalem Kolem, hledá pohlednou slečnu na trávení hezkých chvil při gruntování bytu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-budu-cekat-damskou-navstevu-jak-mam-navodit-situaci-aby-si-sama-vzala-mop-a-vysavac-a-vygruntovala-mi

marci1

Tak tohle se stává mnoha dívkám v Tvém věku. Imponuje Ti tím, že je autorita, má znalosti. Vím, že to teď tak cítíš, ale věř, že to přejde. Zamilovat se můžeme do kohokoliv, který nám imponuje, ale neboj, ta pravá láska teprve přijde. Držím Ti palce! 🙂

Jsemtady

Ver tomu ze to co citis jeste neni laska. Pozdeji poznas neco mnohem silnejsiho k nekomu tobe blizsimu. Momentalne to nezakonne, je to asi jako by sis rekla ze budes varit drogy.. proste se to nesmi. A hlavne premejslej do budoucna .. jednou ti bude treba 25 devce jak lusk v nejlepsich letech a budes mit chut jeste zazit spousty veci a jemu bude 54 .. a bude se sotva hejbat a ty prozijes dalsich 60let s mrtvolou. Navic jsi pro neho jen dite a nic vic a urco uz nebude chtit ani dalsi deti .. proste to je jen detska bezvyznamna blbost kterou by sis v pripade ze by on byl uchyl a sel do toho jen podelala zivot.

Mariuhana007

Zkus se zaměřit na neco jinýho, najdi si nejakou činnost: učení nebo nějaký zájmy
a uvidíš, zapomeneš na něj.

anonym

Zamilovanost je zrádná a nemá NIC společného se skutečnou láskou. Navíc ho zřejmě jen obdivuješ kvůli nějakým jeho kvalitám. Možná je sympatický, dobře se chová, má porozumění, … A taky ti možná v rodině chybí něco, co se zdá, že on by mohl nahradit.Tohle je častý jev (například nedostatky v otcovském chování holky často instiktivně kompenzují hledáním porozumění u mužů té generace – a mylně tomu říkají „láska“).

angelika5

´miluj ho na věku nezaleži je to pouze čislo ja jsem zamilovala18 do zdravotniho Bratra tančili jsme spolu na škole přírodě V BREzně´´´´