Avatar uživatele
Michal Kole

Když budu čekat dámskou návštěvu , jak mám navodit situaci, aby si sama vzala mop a vysavač a vygruntovala mi ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kuldatomas, bolak, briketka10, zjentek, autacek před 3963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

Navrhuji zapůsobit kouzlem osobnosti, každopádně doporučuji ujmout se toho alespoň napoprvé sám, ještě před příchodem dámy. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

draku, četl jsem tvé příspěvky a myslím, že už je všechno připraveno, nehraj že ne ,)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jednu dámu pozvi na placenou brigádu a druhou vzápětí potom… Abys nestihl zase nadělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Melkor

Stačí si někde sehnat pistoli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

záleží na tom jak dlouho se znáte. Kdyby to po mě chlap chtěl na prvním /druhém, třetím............/ rande, tak ho mopem praštím po palici a vysavačem dorazím :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ty chceš uklízečku, nebo přítelkyni? Proč by ti jako měl někdo uklízet, to snad děláš denně sám, ne? Buď rád, že vůbec nějaká slečna příjde, ale pokud jí nabítneš místo vínka smeták, tak si buď jist, že tam byla naposledy. Normální lidi si doma uklízej sami, nepotřebují k tomu nikoho jiného, hanba by mě fackovala, kdyby mi někdo řekl, že mám binec, takže s chutí do toho, když čekáš návštěvu, ukliď si sám a pořádně a nejen když čekáš návštěvu, dělej to pořád, průběžně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Earl Sin

Ideálně připravit 5000 Kč a slušně požádat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek