Zlatý

Když budu čekat dámskou návštěvu , jak mám navodit situaci, aby si sama vzala mop a vysavač a vygruntovala mi ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Navrhuji zapůsobit kouzlem osobnosti, každopádně doporučuji ujmout se toho alespoň napoprvé sám, ještě před příchodem dámy. ;-)

Další odpovědi:

Zlatý

draku, četl jsem tvé příspěvky a myslím, že už je všechno připraveno, nehraj že ne ,)

Jednu dámu pozvi na placenou brigádu a druhou vzápětí potom... Abys nestihl zase nadělat.

Pokročilý

Stačí si někde sehnat pistoli.

Pokročilý

záleží na tom jak dlouho se znáte. Kdyby to po mě chlap chtěl na prvním /druhém, třetím............/ rande, tak ho mopem praštím po palici a vysavačem dorazím :)))

Stříbrný

Ty chceš uklízečku, nebo přítelkyni? Proč by ti jako měl někdo uklízet, to snad děláš denně sám, ne? Buď rád, že vůbec nějaká slečna příjde, ale pokud jí nabítneš místo vínka smeták, tak si buď jist, že tam byla naposledy. Normální lidi si doma uklízej sami, nepotřebují k tomu nikoho jiného, hanba by mě fackovala, kdyby mi někdo řekl, že mám binec, takže s chutí do toho, když čekáš návštěvu, ukliď si sám a pořádně a nejen když čekáš návštěvu, dělej to pořád, průběžně.

Pokročilý

Ideálně připravit 5000 Kč a slušně požádat...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.