Anette

Mám slabou vůli,jak si ji mám zvýšit?

Mám slabou vůli a žádnou motivaci,k ničemu (hlavně k učení) se nedokážu za žádnou cenu donutit a pak mě to mrzí a mám tendenci se všemu vyhýbat..co s tím? Máte na to nějaké zaručené recepty?

Odpovědi
tomborova

Mám bohužel podobný problém. :(

hanulka11

Musíš být na sebe tvrdá – nic jiného nepomáhá -nevyhýbat se povinnostem

huxa

Jak usínáš? Usni dneska naopak-usínáš na zádech? usni na břichu, …

rozhodně to nevzdávej

david22

Běh na dlouhou trať.
S každým překonáním se, se ti vůle posílí. A příště to půjde snáz. S každým pokleskem(vyhnutí se od učení) to jde zase hůře a hůř. Má zkušenost :)

Děda Louda

Pozor! Zvýšená slabá vůle může způsobit ještě horší následky.

zjentek

jo jo, tělo je chemická továrna. Ale jestli máš tendenci se vyhýbat tomu,co dělá většina, protože ti podvědomí říká,že je na tom něco špatně, tak pak ti držím palce to vydržet,vyhýbej se dál.