Smutny777

Mám si najít nějakou holku?

Rodiče mi to říkali už v 18, jenže já o takové „nesmysly“ nikdy nestál, i kdybych se překonal jaká holka by o takového kluka stála? Chudý kluk, sotva se střední školou, to by musela vážit nejméně tak 125 kg, nejsem povrchní, ale mám svoji soudnost a ta holka by musela být aspoň trošku pěkná.

Nejlepší odpověď
quentos

Nemusíš. Není to povinnost.

Další odpovědi
Zvidatel

„Chudý kluk, sotva se střední školou.“ Vono to o tom nějak rozhoduje? Hlavní je tvá osobnost, kamaráde. Ne, co máš za školu, zda si chudý, ale to, jaký si rozhoduje.
To víš nejlíp sám. Jestli se na to necítíš a nikoh necheš, tak se do toho nenuť.
Kdybys viděl, jak pěkné a dalo by se říct i chytré holky randí s naprostýma nulama. Tím nemyslím někoho „chudého, sotva se školou“, ale opilce, skoro bezdomovce, agresivní a hulvátní lumpy a člověk nemůže uvěřit, že se s nimi tak hezké holky tahají. Proč to dělají je záhada, ale dělají to. Asi se jim na nich něco líbí. Možná si vybírají partnera podle svého otce, podle určitého charakterového rysu.
Můžeš si najít pěknou jak chceš, jestli je to to jediné, co od ní požaduješ. Jestli s ní budeš šťastný, to už je jiná věc.

Když se musíš ptát, tak to asi sám nechceš. Nebo chceš možná jen přesvědčit o opaku v tom, že by s tebou žádná pěkná holka nechodila, když si chudý a nemáš školu. To ale nehraje roli. Leda u zlatokopek.
Holkám většinou na penězích nezáleží, i když se říká opak. Jako byly by rády, kdyby byl zajištěný, anebo spíš hlavně zda je ctižádostivý a má tak před sebou jistou, slibnou budoucnost. Ony se ale hlavně rozohdují podle osobnosti. A dělají to tak i muži, i když si zpočátku vybírají podle vzhledu, tak si nakonec vybírají spíš podle charakteru a toho zda si s ní sednou.

Alesh

Víš, co to je svoboda rozhodování? To je situace, kdy se můžeš dle vlastního uvážení rozhodnout sám. A tohle je přesně ta situace. Pokud nemáš přetlak ve ventilu nebo ti stačí ruční upouštění tlaku, tak co, viď? Co by ses namáhal. Jinak to ostatní jsou jen a jen výmluvy, proč to nejde, pěkná blbost! 🙂

Kelt

To by měl rozhodnout orgán mezi bradavkami a orgán mezi očima. Samozřejmě za předpokladu, že orgán mezi nohama je funkční.

Dochy

Pokud se takhle ptáš, tak asi ne. „Najít si holku“ jen proto abys měl pokoj od rodičů je blbost. Ale sám máš zájem, pak „Chudý kluk, sotva se střední školou“ nerozhoduje.

da ny

Když se musíš ptát nás, tak radši ne :D.
Peníze nejsou vše. Záleží na tom, co jsi ochoten nabídnout, dát, dělat.
K čemu se umíš postavit. Mnohdy se některá musí „napálit“ (i opakovaně), aby si vážila jiných jistot, hodnot, kvalit.
Jestli umíš trochu vařit, uklízet (hlavně po sobě), jsi trochu domácí kutil, nejsi jako „Ali paša“ nebo mamánek. Máš pracovní návyky, nejsi alkoholik, promiskuitní a máš smysl pro humor, tvůj čas přijde. :D

anonym

Jestli o přítelkyni nestojíte, žádnou si neshánějte. Ušetříte trápení oběma stranám.

elkon

Co jsi to za chlapa. Fňukáš jak malá holka. Škoda, že byla zrušená povinná vojna. Tam by z tebe chlapa udělali. Že ti to není trapné.Každý normální kluk si holku najde. Dříve nebo později. Fňukáním nic nezískáš.