anononim2014

Mám si koupit novou baterii do mobilu, když se mobil spouští pořát dokola??

Odpovědi
beer

Mobil bude potřeba vyčistit od zbytků po načítání, aplikacích atd.
Zkus baterii krátce vyjmout, částečně i to by mohlo pomoci. Pokud ne, svěř to zkušenějšímu kamarádovi, nebo servisu – dáváš málo informací.

putující

Udělat restart, případě tovární nastavení a mělo by to pomoct.

Dochy

Je možné že to pomůže. Zvlášť pokud tel. zlobí víc pokud je studený (nějakou dobu v mraze venku…) Ale jinak bych hledal závadu spíš jinde. Zvlášť v případě,kdy se restartuje i když je na nabíječce…
Opravdu trochu málo informací.