rrihamirek1

Mam se bat narustu nelegalne drzenych zbrani a loupezi v CR? Kvuli nekoncicim dodavkam zbrani na UA…

Bylo by hodne blahove a detinske myslet si, ze ty dodavky zbrani jsou nasledne evidovany a kazdy muz ukrajinec dostane zbran na zaklade serioveho cisla apod. Ne. Kazdy si prece vezme, na co ma chut, a potom hupky dupky do Ceska.
Kde je nejaky clanek a nejaka jistota o evidovanem fasovani zbrani a poradku. Posilat nekam zbrane je prece silenost!

Dokaze nekdo osvetlit tema fasovani zbrani? Jak to tam asi funguje?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Pokud se policie bude věnovat hlavně dezinformacím a hate speech, a nechá kriminálníky konat, skončí to špatně. Když se nesmí nic ukrajinského kritizovat, máme našlápnuto víte kam.

Další odpovědi
Drap

Třeba když se otevřely kriminály, na počátku konfliktu, tak se zbraně doslova rozdávaly. Opravdu by bylo bláhové myslet si, že jsou všechny nějak řádně evidovány. V každém válečném konfliktu se vždy spousta zbraní poztrácí.

zjentek

No tak to si kuř že vyčůránci z oblasti bývalého sovětského svazu obratem tahají tyto darované zbraně zpět na Západ k černému prodeji, to je snad nad slunce jasnější 👌

ten který je

Je tam absolutní chaos a hlavně korupce.Zcela jistě se zde objeví lidé,kterým na Ukrajině hoří půda pod nohama.Co to přinese snad každý normální člověk vytuší.

rrihamirek1

Presne tak Zjentku.

rrihamirek1

Presne tak, a proto mam duvodnou obavu, jelikoz pak chodi “s tema igelitkama” do Ceska, co nas diky tomu bude cekat. 😞