KARI05

Když se trhá jeden ze dvou zelených proužků na špičce sluchátek (viz foto v odkazu níže), jsou rozbitá?

Ahoj, mam na špičce sluchatek to, co se strka do telefonu, dva nějaký zelený proužky, jeden se trhá, můžou fungovat i bez toho? Tady mate fotku https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hpho­tos-ak-xap1/t31.0-8/fr/cp0/e15/­q65/12322864_18021535232­6976_8549102957135566821­_o.jpg?efg=eyJ­pIjoidCJ9

Nejlepší odpověď
gecco

Proužky a nebo kroužky???
Nafoť to, foto uploadni na net a sem přidej odkaz.
___
Pokud jsou to kroužky oddělující jednotlivé kontakty jacku, sluchátka zahoď (nebo vyměň konektor) – mohly by se poškodit kontakty v konektoru telefonu.
😉
_____________­___________
Ano – to jsou ty „kroužky“…
😉
Sluchátka zahoď a kup si nová (nebo, jsou-li to nějaká drahá a dobrá,vyměň či nech si vyměnit konektor – jack) – poškození konektoru v telefonu by bylo výrazně dražší!!
BTW – ten konektor je zlomený – v tomto stavu jej určitě nepoužívej v žádném zařízení.

Další odpovědi
BANAN93

Sluchátka neřeš – je to spotřební zboží – snaž se k nim chovat dobře a když přestanou fungovat tak je vyhoď a kup jiná – hm gecco má pravdu, je i nějakej ohlej – mě se spíš vždy překroutí kabel a pak v nich chroupe – to samé u sluchátek od PC s mikrofonem