XaveX

Mám procesor Intel Pentium B980 2,4 GHz, ale funguje mi jen na 1,46 GHz, co mám udělat, aby mi jel na max ?

Nejlepší odpověď
HonzikPernik

Máš zřejmě notebook, jelikož je to mobilní procesor.
Notebooky sami podtaktovávají procesory (jejich frekvenci) kvůli výdrži akumulátoru a také chlazení.
Při vysokém výkonu si to sami regulují a měl by se zvýší na maximální možnou frekvenci tedy 2,4GHz manuálně si to můžeš nastavit v BIOSU.