dust8

Fungoval by procesor z notebooku ve skládané počítačové sestavě?

Je tam vůbec nějaká kompatibilita?

Vím, že je třeba správné desky pro změnu či umístění procesoru (ve skládané sestavě).

Nejlepší odpověď
Dochy

Jak který. Zavání to ale problémy.

  1. notebooky mívají trochu jinou řadu procesorů
  2. notebooky mívají ty procesory často přímo pájené
  3. notebooky používají často trochu jiná napětí (a další parametry), což třeba klasický MB nemusí podporovat

Pokud to chceš zjistit přesně, budeš muset zkontrolovat přímo konkrétní CPU ke konkrétní desce. Obecně Ti zkrátka řeknu že to nejde (a budu tady mít deset také správných reakcí, že kecám)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.