Meetmee

Ve čtečce se nezobrazují knihy, ač je to formát dokumentu přímo pro Kindle. Co s tím?

Dostala jsem na vánoce čtečku od amazonu, kindle touch 8. Byla zakoupena verze bez reklam, ale reklamy se tam i přesto ukazují. Prohledala jsem nastavení, ale nikde jsem nenašla jak to vypnout.

Taky se mi po přihlášení do účtu Amazonu, nechtějí zobrazit knihy, které jsem si přetáhla přes USB a to je to formát dokumentu přímo pro Kindle! Když se z Amazonu odhlásím, objeví se. Ale reklamy zůstávají.

Poradíte někdo, co s tím?

*** aktualizace – přes profil na webu amazonu jsem to zkoušela, podle návodu, ale v posledním bodu mu ti nenabízí danou možnost.

Odpovědi
magorvkleci

Myslím, že se to musí odhlásit na účtu v amazonu.

  1. Go to Manage Your Content and Devices.
  2. Select Your Devices and then click the device Actions button to the left of the device name.
  3. Next to Special Offers, click Edit, and then follow the instructions to unsubscribe from Special Offers. You'll see the amount of the one-time payment before you confirm.

Pokud je to opravdu nesponzorovaná čtečka, bude to zdarma.