mam prechodny dusevni stav

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nu­da

Nejlepší odpověď
annas

Třeba vzít si knížku a začíst se do ní. Pěkných je dost na výběr. Já se při čtení nikdy nenudím.

Luštit křížovky, hrát sudoku či s dětmi nějakou hru.

Další odpovědi
PostApMan

Tímto stavem trpím dost často, tak Vám snad poradím. Je jasné že se Vám nic nechce (to je totiž teorie „Nudy“ – ne to že nemáte co dělat ale že se vám nic nechce dělat/na nic nemáte chuť, jsem si ten odkaz přečetl :))

Nejčastěji mi stačí opravdu dobrý zabavný film (Machři (2010) a jemu podobné – ne náročné na přemýšlení a vtipné) a nebo aktivní kamarád/kamarádka , ktrý tímto druhem duševna netrpí a má tu snahu mě donutit k činnosti – nejtěžší je vůbec se k něčemu „rozhejbat“

rynek878

Já bych to nebral až tak na lehkou váhu,protože může jít o počátek depresí,ale to už není žádná legrace. To se nedá řešit nějakou hrou nebo filmem.Pokud by Vás to přepadalo čím dál častěji,nečekejte a řešte to s odborníkem,vím o čem mluvím,hezký večer.

quentos

to bych se divil, že by se nenašla někde nějaká užitečná práce

Toruk

Výborně to napsal Postman. A souhlasím i s Rynkem… z nudy je jen krůček do deprese- a na tu pozor. Radil bych nudu moc neprotahovat… ano dobrý, ne složitý film může prospět a přátelé ještě více.

panenka

Pokud se ted uraku nudíš pusti si třeba nějaké tvé oblíbené písničky,nebo si třeba zahrej na PC nějakou hru.

led

odpoviem otázkou: ČO JE TO NUDA??

anonym

Paní burak dobrý den.Naprosto souhlasím s Panem rynkem 878,jestliže tím trpíte častěji zajděte si napřed na neurologii a potom se uvidí.Zdraví vás ZAJ-PO

Zdroj: znalosti