Avatar uživatele
anonym

mam prechodny dusevni stav

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nu­da

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, PostApMan před 5012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Třeba vzít si knížku a začíst se do ní. Pěkných je dost na výběr. Já se při čtení nikdy nenudím.

Luštit křížovky, hrát sudoku či s dětmi nějakou hru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Tímto stavem trpím dost často, tak Vám snad poradím. Je jasné že se Vám nic nechce (to je totiž teorie „Nudy“ – ne to že nemáte co dělat ale že se vám nic nechce dělat/na nic nemáte chuť, jsem si ten odkaz přečetl :))

Nejčastěji mi stačí opravdu dobrý zabavný film (Machři (2010) a jemu podobné – ne náročné na přemýšlení a vtipné) a nebo aktivní kamarád/kamarádka , ktrý tímto druhem duševna netrpí a má tu snahu mě donutit k činnosti – nejtěžší je vůbec se k něčemu „rozhejbat“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Já bych to nebral až tak na lehkou váhu,protože může jít o počátek depresí,ale to už není žádná legrace. To se nedá řešit nějakou hrou nebo filmem.Pokud by Vás to přepadalo čím dál častěji,nečekejte a řešte to s odborníkem,vím o čem mluvím,hezký večer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

to bych se divil, že by se nenašla někde nějaká užitečná práce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Výborně to napsal Postman. A souhlasím i s Rynkem… z nudy je jen krůček do deprese- a na tu pozor. Radil bych nudu moc neprotahovat… ano dobrý, ne složitý film může prospět a přátelé ještě více.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Pokud se ted uraku nudíš pusti si třeba nějaké tvé oblíbené písničky,nebo si třeba zahrej na PC nějakou hru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

odpoviem otázkou: ČO JE TO NUDA??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Paní burak dobrý den.Naprosto souhlasím s Panem rynkem 878,jestliže tím trpíte častěji zajděte si napřed na neurologii a potom se uvidí.Zdraví vás ZAJ-PO

Zdroj: znalosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek