Savier

Mám právo zavolat policii, když uvidím jak pejskař neuklidí exkrement po svém mazlíčkovi?

Co mi na takové oznámení policie asi řekne?

Nejlepší odpověď
elkon

Myslím, že ti vynadají rovnou do telefonu. Policie by to možná řešila, pokud by byla přímo u akce, ale musela by to být městská policie.

Další odpovědi
GM

Jistě. Policie nemá nic jiného na práci.

jirka F

Pokud bys napomenul pejskaře. A on ti dal takovou přes pusu až by ti stříkala krev s uší potom volej policii pro napadení jinak by to asi neřešili.

da ny

Někdy reagují městští strážníci,
asistenti prevence kriminality, jen když jsou přítomní.
Někdo sem tam ohlásí na městský/obecní úřad, pokud zná „hříšníkovo“ jméno.

Drate

No, na úvod bych řek, že když vaše dítě vyleze s trávníku od hoven není to moc příjemné, anebo si ho utírat z boty, je tam toho všude dost, aby se člověk kol paneláku bál šlápnout. Osobně bych dal přez držku tomu kdo ho po sobě neuklidi. Policii rozhodně ne, ale městkou policii, ta to na práci rozhodně má. Ovšem to nedokážete. Musel by jste pejskaře natočit, jak kouka a neuklidi, a také po přijezdu policie tam ještě musel někde být. Pak dostane pokutu v řádek sto korun a nic, popřípadě i domluvou to můžou jen vyřešit, což asi tak dopadne. Nestojí to za to. Pokud se nebojíte problémů, můžete mu jednu napálit, férové by to bylo, ale nedoporučuji.

carlos111111

Příspěvek smazán administrátorem.