Jan Kuchař

Mám pod pravým prsním svalem červený flek. Nevíte, co to znamená?

Už přes dva měsíce mám pod pravým prsním svalem cca 5 cm červený (když si ho začnu škrábat) občas svědivý flek. Nevíte čím to může být ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

To bych teda nepodceňovala.Může to být alergie na něco,ekzém,flek po klíštěti nebo po bodnutí hmyzem. Už jsi měl být dávno u doktora!