Mam novy plynovy kondenzačni kotel s venkovnim čidlem,jaky vyznam to čidlo vlastně ma?Moc toho v manualu nepišou.

Nevim zda neni lepši teplotu nastavovat ručně na bytovem ovladači,zda se mi že stim čidlem to pořad jede,teplotu ted mam nastavenou na 21st.Děkuji za radu

Odpovědi
hanulka11

Venkovní čidlo, které je umístěno vně budovy neustále monitoruje změny venkovní teploty a regulace neustále přizpůsobuje teplotu topné vody dle zákazníkova požadavku na teplo v místnosti.

ho mají a výhoda venkovního čidla je