drg45

Mam Novou cipovou opcanku, ale delal sem sy jini, zduvodu meni adresy, a sestrihly mi ten predchozi. Da se zatim cestova

Mam Novou cipovou opcanku, ale delal sem sy jini, zduvodu meni adresy, a sestrihly mi ten predchozi. Da se zatim cestovat ze starim ktery ma roh trochlu sestrihlej?? j

Odpovědi
Drap

Doporučoval bych místo cestování, znovu zopakovat mateřský jazyk.

Dochy

S obcankou s ustrihlym ruzkem nemuzes za hranice. Bud pockat na novou, nebo pas.

brillant

od drg45: „1. Pisu z anglicke klavesnici, 2 ovladam 8 reci a ovsem cestina neni prvni… tak se schovej!!!!!!!“