JackSim

Mám nejlepšího kamaráda a mám ho rád a nechci o něj přijít. Mám pocit, že k němu citím něco víc. Jak si ho mám udržet?

(Jsme oba kluci) mám pocit že jsem do něj zamilovaný nevím jak to přesně popsat. Ale položil bych za něj život .

Bohužel nevím jestli to cítí stejně.
Známe se už od Základky . Teď chodíme oba na SŠ bohužel každý na jinou.

Ale aspoň, když se naskytne příležitost podnikneme přespávačku . Dokážeme vedle sebe být ani ne na milimetr a většinou spáváme vedle sebe .

Vím že se vá to bude zdát trapné, ale já bez něj nedokážu žít a každý den co ho nevidím mi strašně chybí.

Na té Střední si navíc našel take noveho kamaráda takže se bojím že ho začne mít rád víc než mě .

Děkuji předem za odpovědi

Nejlepší odpověď
Kelt

Těžko říct a radit. Pro mladého dospívajícího člověka je problém, hlavně v rodině mluvit o otázkách okolo sexu a ke vztahu ke stejnému pohlaví, ale je také možné, že tvůj kamarád je tvůj vzor a třeba tě s ním srovnávali, pokud je od lepší sportovec, nebo se lépe učí a pod.Obdivuješ ho fyzicky, pro jeho schopnosti nebo proč? Možná je to v tobě, možná ve tvém kamarádovi, který si snadněji najde vztah. Tady by měl poradit odborník, nebo se poraď s rodiči. Je lepší bojovat s nestvůrou, pokud je malá. Pokud je ti lepší společnost mužů a ženy zatím nemusíš, tak počkej, všechno chce svůj čas. Vše se mění i vztahy a oblíbenost určitých jídel, lidí a pod.

Další odpovědi
Ferunka

Myslím,že nejlepší je, mu to upřímně říct,co cítíš a pak budeš vědět zda je to oboustranné.Ovšem připrav se taky,že on to tak necítí. Dokud se nezeptáš,nebudeš vědět na čem jsi.

Drap

Co víc? Informace jsou nepřesné, netušíme o co ti vlastně jde.

ivzez

Nežárli → to je jenom nedostatek sebedůvěry.

A jestli máš svého kamaráda rád, měl by ses k němu chovat kamarádsky.
To obnáší mu přát i vztahy s dalšími lidmi (kamarády).

A jestli o něj nechceš přijít, neříkej mu o svých pocitech. Minimálně
do té doby, než se dozvíš (tím nemíním, aby ses ho vyptával), jak to má on.

Kura

Příspěvek smazán administrátorem.