Vevuuuj33333

Mám něco žlutého zaschlého v kalhotkách. Co to je? Není to výtok?

Je mi dvanáct let.A ještě nemám menstruaci

Mám něco žlutého zaschlého na chalhotkach.Nemuze to být výtok?Únik moči asi ne, protože to je hrubé a zaschlé.Co to je?

Odpovědi
ahold

Máš maminku?
Tuhle otázku bys především měla dát jí. Ona už ti určitě poradí.
Sem je to přinejmenším nevhodné.

seraphico

Bylo by dobré říct to mamince a zajít ke gynekologovi. Poševní výtok je většinou bílý. Pokud je barva žlutá a zapáchá, mohlo by se jednat o zánět. Proto neotálet, říct to rodičům a zajít ke gynekologovi. Takhle přes internet ti nikdo neporadí.

marci1

Jak píší uživatelé, prober to s maminkou.
Pod vlivem hormonálních změn se 6 až 12 měsíců před 1. menstruací může objevit výtok z pochvy. 🙂
https://www.or­dinace.cz/cla­nek/prvni-menstruace-otazek-a-odpovedi-o-prvni-menstruaci/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Houstička

asi jsi čůrala.