Mekel

Mám nechat iniciativu na něm?

Ahoj, začala jsem si psát s jedním klukem na FB. Nikdy jsme se neviděli, ale mně se líbil, tak jsem si ho přidala do přátel na FB.
První jsem mu i napsala, konverzace se chytla a od té doby si i píšeme. Dokonce i po pár dnech navrhl, jestli bych se s ním nechtěla vidět. Tak jsem odpověděla, že klidně půjdu ven ráda. Na to napsal, že super, že půjde taky rád a že se domluvíme, až budu mít čas.
Napsala jsem, že by se mi to hodilo o víkendu (sobota/zítra nebo neděle). On mi na to odpověděl, že takhle daleko nic neplánuje a že by čas mít měl.
Od té doby si dále píšeme. Jenže ten sraz má být tedy zítra anebo v neděli. A ještě se dnes o tom nezmínil, tak mám strach, aby na to třeba nezapomněl. Ale asi bych iniciativu nechala na něm.....Co myslíte?

Nejlepší odpověď
Hlada

Proboha! Co tohle je za stupidní komunikaci? Proč si píšete? Každý určitě máte v kapse telefon a nemůžete si zavolat a normálně si o všem popovídat?

Další odpovědi
Mr. Marek

Předně bych se zeptal přítele, jestli mu to nevadí.

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ma-2-tvare

zjentek

„Co naše schůzka? Zítra, nebo v neděli? Chtěla bych to vědět. Jsem nervózní. Díky.“ Tohle mu přepošli. Pokud neodpoví, nikam nechoď!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.