Avatar uživatele
Mekel

Mám nechat iniciativu na něm?

Ahoj, začala jsem si psát s jedním klukem na FB. Nikdy jsme se neviděli, ale mně se líbil, tak jsem si ho přidala do přátel na FB.
První jsem mu i napsala, konverzace se chytla a od té doby si i píšeme. Dokonce i po pár dnech navrhl, jestli bych se s ním nechtěla vidět. Tak jsem odpověděla, že klidně půjdu ven ráda. Na to napsal, že super, že půjde taky rád a že se domluvíme, až budu mít čas.
Napsala jsem, že by se mi to hodilo o víkendu (sobota/zítra nebo neděle). On mi na to odpověděl, že takhle daleko nic neplánuje a že by čas mít měl.
Od té doby si dále píšeme. Jenže ten sraz má být tedy zítra anebo v neděli. A ještě se dnes o tom nezmínil, tak mám strach, aby na to třeba nezapomněl. Ale asi bych iniciativu nechala na něm.....Co myslíte?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Proboha! Co tohle je za stupidní komunikaci? Proč si píšete? Každý určitě máte v kapse telefon a nemůžete si zavolat a normálně si o všem popovídat?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mr. Marek

Předně bych se zeptal přítele, jestli mu to nevadí.

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ma-2-tvare

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

„Co naše schůzka? Zítra, nebo v neděli? Chtěla bych to vědět. Jsem nervózní. Díky.“ Tohle mu přepošli. Pokud neodpoví, nikam nechoď!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek