Mekel

Má partner dvě tváře? Když jsem s ním sama, je milý a pozorný. Jakmile jsme ve společnosti, předvádí se?

Dobrý den,
myslíte, že bych se měla mít na pozoru. Když jsem s partnerem sama, tak je milý a pozorný. Jakmile jsem ve společnosti, tak se předvádí, dělá šaškárny. Něco říkám a skáče mi do řeči:,, No to víš že jo, no to říká každý,,.
Nevím jestli se mám mít na pozoru?

Nejlepší odpověď
elkon

Mě by to vadilo, já bych mu dal kopačky. Má se za tebe postavit, ne tě shazovat.

Další odpovědi
da ny

Určitě :)
Muži se rádi předvádějí, chlubí, právě ve společnosti.
Mnozí se i rádi „poslouchaj“í ;D Někdo je rád středem pozornosti.
Pokud Vás neponižuje a nezesměšňuje, nejste terčem jeho „zábavy“tak to ještě jde. Rozhodně mu řekněte, co Vám vadí/nelíbí se.
Pokud nezaznamenáte změnu k lepšímu. Zvažte, jak moc Vám to vadí.
Pak už jen bič a pryč :)

Mr. Marek

Změním odpověď: Opravdu řešíte milenecké starosti zde? Takže když vám napíšou 5 uživatelů, dejte mu kopačky, aniž by znali jeho či kontext, rozejdete se s ním?

iceT

To chodíš s tím spolužákem, co ses na něj minule ptala, co má znamenat jeho chování, když ti drží stránky a říká …No to víš že jo, no to říká každý…?
No já nevím, já bych zdrhala.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Já ti nevěřím ani nos mezi očima. Pořád se ptáš na nějaké kluky a beztak si to všechno vymýšlíš. No, pokud ne, tak je mi tebe i těch kluků celkem líto.

Tabea

Chci abys věděl, že vím, co je prezidentská standarta.

NoFear

:D

NoFear

Není jen presidentská. ;)

Tabea

Počkej, až bude prezidentka a konečně vám chlapům dojde slov :)