ADAAAM ^¬^

Mám nařízenou dietu od lékaře, mohu si vzít Celaskon Ćervený pomeranč ? Je to vhodné ?

Nejlepší odpověď
nyjono

Teoreticky by Celaskon neměl vadit.
Ale nevíme, jak silný Celaskon je a ani jakou dietu máš nařízenou.

Další odpovědi
seraphico

Když ani nenapíšete jakou dietu máte nařízenou, tak bude nejlepší, když se na to zeptáte svého lékaře.

Dochy

Jak to máme vědět? Pokud máš předepsanou dietu s nízkým obsahem vitaminu C, tak bych se Celaskonu asi vyhnul. Ale popravdě jsem ještě neslyšel, že by měl někdo takovou dietu nařízenou či doporučenou. Při nějakých specifických potížích by mohlo být důležité prozkoumat složení tablet. Ale my Tvé potíže neznáme.

Herjulfson

Pokud Vás lečí Dr. Google, tak Vám tady jistě někdo dobře poradí, když jste tu dietu tak krásně popsal.