Klarisa

Mám naději najít si nový vztah?

Už jsem tu psala dříve o tom,že jsem se zamilovala do bezdomovce.Koupila jsem víno a myslela si,že ho se mnou vypije druhý den a on ho se svým kamarádem vypil.Jenom chodí a somruje ode mně peníze na pití a neumí ani poděkovat.Nejhorší je ale že jsem mu dala z lásky něco cenného a nevím jak to od něj dostat zpátky.Už se s ním nechci setkat nikdy,protože mě využíval.Myslíte,že mám hledat novou lásku?Bojím se.

Nejlepší odpověď
quentos

rozhodně; hledej a nevzdávej. Taky hledám, nenašel jsem a nevzdávám, to bychom to pak mohli na světě zabalit rovnou. Raději už ale ne mezi bezdomovci; dřív nebo později budou totiž všichni takoví, protože je k takovému jednání dohání hmotná nouze.

Další odpovědi
anonym

No vite,myslim si ze jste az moc hodna,hledate novy vztah,ale asi nemate jasno v sama sebe,co vlastne od vztahu ocekavate.Pokud nechcete k sobe pijaka,tak nekupujte vino.Pokud mu neco z lasky chcete dat,tak pomocna ruka je vic nez cenna vec.A pak hledat-spis se seznamit jinou cestou,je ruznych agentur na seznameni,ale to uz Vam,nekdo tusim psal.Zkuste zvednout hlavu a rict si;to jsem ja co budu stastna a drzte se toho.Preji spravnou volbu k nove lasce.

mojitek

Klariso,rozhodne to nevzavejte.Ale rozmyslete si priste do koho se zamilujete.Preju Vam hodne stesti 😉