Rokio

Mám podle vás na to zvládnout bakaláře?

cíl = získat titul bakalář na oboru management, marketing či personalistika na soukromé vysoké škole ekonomické

Moje staty
IQ = 97
typ = 3/4 studijní, 1/4 praktický
délka denního studia = 2 až 3 hodiny
známky na mat. vysvědčení = dobré

jazyky = angličtina – B2, němčina – B1, španělština – 150 slov
počítačové znalosti = mírně nadprůměrné

ekonomika = velmi dobré
účetnictví = mírně podprůměrné
právo = velmi dobré
písemná a ústní komunikace = průměrné

Moje vlastnosti
spolehlivost, pracovitost, asertivita, loajalita a komunikativost

Moje nejhorší vlastnost – averze vůči příkladům, kde se pracuje s táhlými chybami

Odpovědi
quentos

Nelze posoudit.
Ovšem na soukromých VŠ je ta šance prý daleko vyšší – jde jim hlavně o prachy, ten titul si prostě „zaplatíte“…

anonym

Oplýváš solidními výsledky a snažíš se na sobě pracovat. Kéž bych měl tvojí vůli zdokonalovat se. Překážky mohou být všude, ale někdo tvého ražení je umí nejen přeskočit, ale i podlézt, přelézt nebo obejít, protože máš selský rozum. Nejsem jeden z těch, co každého chválí, ale zde si myslím, že máš na to vlastnít Bc. titul.

Kryšpín

V turbo Plzni to bývalo za tři týdny pro kohokoliv

ivzez

Souhlasím s odpověďmi Quentose a Minerze:

Takhle to neposoudíme, ale je vidět, že na sobě pracuješ a že
chceš něčeho dosáhnout. Podle mne by byla škoda to nezkusit.

Ale proč soukromá VŠ?
Vyděláš si na ni, nebo budeš tahat peníze z kapes rodičům?