zvonisek

Mám na sebe moc vysoké nároky?

Odpovědi
Rokio

Souhlasím s Edisonem. Podle mě máš navíc. Jsi velmi snaživý a jsi chytrý a empatický, ale prostě ti nevyšel didaktický test, tak si nezvládl maturitní zkoušku. To není konec světa. Hlavní je, že si zdravý a máš celý život před sebou. Ještě toho můžeš mnoho dokázat.

Edison

Ne. Spíše naopak.

zjentek

Ahoj zvoníšku, uveď příklad, něco výmluvného.

aliendrone

I kdybych VĚDĚL JAKÉ máš na sebe nároky (popřípadě ČEMU říkáš „vysoké nároky“), tak pořád platí to samé – ŽÁDNÉ nároky nejsou dostatečně vysoké (vždy se najde někdo, kdo má vyšší)! ;) :D :D

Drap

Nemáš. Máš spíše příliš nízké nároky. Kdyby byly tvoje nároky vyšší, tak by ses učila, abys měla konečně didaktický test a neseděla bys u PC.

zjentek

Rokio, zvoníšek je „zvoníška“. Je rodu ženského. Působí jako nejmladší dílek z ABNORMÁLNĚ inteligentní rodinky přispěvatelů.

Rokio

zjentek: Aha.

zjentek

Rokio: To nic, bez obav, každý neví všechno.

Edison

Kromě mě… 😁