karas

mám na dně bazénu špínu,každé ráno ho vysaji a na večer se udělá zase. používám vločkovač ale nepomáhá. voda je pěkná

špína v bazéně

Nejlepší odpověď
kropitko

když jsem měla bazén,tak jsem ho luxovala i 3× denně.
Doplňuji:
to oskar,to asi ne,mě se to stávalo i když jsem si nechala přivést vodu cisternou. Podle mého je to o tom,jak se bazén přes den využívá. A kolik lidí se v něm koupe a jestli se oplachují a jestli se mažou různýma serepetičkama atd…

Další odpovědi
Bumbes

Dobře natavený oběh (směrovou tryskou) cirkulace a filtrace vody tyto nečistoty dokáže likvidovat.
Doplňuji:
*nastavený

oskar

Je to z vody já mám taky takový problém.asi také berete vodu ze svoji studny.

elektrikář

PS. Lze na zakrytí vody použít bublinkovou folii

elektrikář

PS. lze použít na zakrytí bublinkovou folii

elektrikář

Ač je to k nevíře většina špíny je ze vzduchu.Prach a pyl z rostlin ,mušky a semínka trávy.Občas k nám doletí prach ze Sahary.Nedávno jsme jej mněli z Islandu. Když se se Švédsku rohodly kvést borovice každá louže mněla žlutý lem. Podezírali jsme chemičku na Vřesové pak to potvrdila laboratorní zkouška.