Ametyst

Mám možnost vybrat si mezi PCR a AG testem?

Pro jednorázové použití jako soukromá osoba a samoplátce.

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že ano, co si zaplatíš, to dostaneš.
AG test vhodný k odhalení právě probíhající infekce. Spolehlivost antigenního testu ale ovlivňuje například koncentrace viru či doba od nástupu nemoci. Některé nakažené tedy tento test nemusí odhalit.
Více o testech zde: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Testov%C3%A1n%C­3%AD_covidu-19

Další odpovědi
Arne1

Záleží na tom, k čemu to potřebuješ. Jestli ke kadeřníkovi – tak by AG zdarma měl stačit. Jestli pro cestu na Ukrajinu – tak tam je podmínka PCR. To jako příklady…

Dochy

Ano, když se chceš nechat otestovat a zaplatit si to, tak Tě otestují jak si budeš přát. Zdarma máš nárok na AG jednou za 3 dny. Když to budeš potřebovat častěji, něco zaplatíš – tuším kolem 500, za PCR kolem 1800 (někde si pak účtují ještě za potvrzení 100)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.