horanovka

mám moc ráda Nialla Horana z 1D a nevím jak ho mám získat poradíte mi???

Nejlepší odpověď
briketka10

takovýho ani za milion :(
http://one-direction-czech-fan-page.webnode.cz/ni­all-horan/

Další odpovědi
hanulka11

nech si o něm zdát- měj ho aspoň ve snu

ven.cik

Kolik ti je ? Zkus se zviditelnit a udělat něco velkýho a třeba si tě všimne :DD

Lily98

Bohužel, myslím že toto je nemožné. Jedině si můžeš koupit jeho Barbie panenku, a dělej si s ní co chceš 🙂

VIKTORIÁ

Nejsi sama. Taky mam rada 1D:) :) Popravdě ho získat by bylo hodně hodně těžký, skoro až nemožný :/ Ale naděje umírá poslední)

Anuket

Kolik ti je? Nech si o něm zdát ve snu. Anebo se nauč perfektně anglicky a zkus to jako statisíce, miliony jejich dalších fanynek. Ono tě to bláznění časem přejde, na světě jsou i hezčí kluci.

tomy smyk

holka takovejch už bylo a bude, toho ani náhodou nezískás měj ho ve snu když nic jiného.