Jan12345

Mobil Samsung Galaxy S6 Edge má náhle pomalé připojení na internet. Čím to je a jak připojení zrychlit?

Mam mobil Samsung Galaxy S6 Edge, kdyz jsem ho kupoval, byl neskutecne rychlej na internetu, dneska – o mesic pozdeji – je taky strasne rychly, ale ne tak, cim to je a jak by se to dalo zrychlit? Je to systemem, nebo internetem, nebo cim? Prosim o opdoved, kdo se v tom trochu vyzná, diky.

Odpovědi
Martinuss

Řekl bych že si vyčerpal datovej FUP, jak ho vyčerpáš net se zpomalí. FUP se každej měsíc resetuje a můžeš stahnout to množství dat znova.

quentos

Výzva: zkuste si svůj příspěvek přečíst na jeden nádech. V originále totiž nebyla jediná čárka.

Martinuss

no jo, čárky, ty nemam rád, nevim kdy a kde je dělat :)